Slavnostní zahájení školního roku 2024-2025

V pondělí 2. 9. jsme se již tradičně všichni žáci, učitelé, vedení školy, pan starosta Marcel Vojtěch i zástupci Městského úřadu v Seči sešli společně před budovou 2. stupně, abychom přivítali další školní rok, a hlavně naše nové prvňáčky, kteří přišli v doprovodu rodičů. Po odzvonění osmé hodiny na místním kostele pan ředitel zahájil nový školní rok.  Pár slov pronesl i pan starosta. Poté pan ředitel každého prvňáčka pozval k sobě, kam je doprovodili žáci z devátého ročníku. Z rukou pana starosty obdrželo osm prvňáčků boxík se základním potřebným vybavením. Velmi si vážíme podpory a štědrosti městského úřadu. Mnohokrát děkujeme. Prvňáčkům, i nové paní učitelce Pavlíně Klaudové, přejeme, ať se jim v naší škole líbí. Všem přejeme úspěšný školní rok, plný zajímavého učiva a krásných zážitků.